Uteliaiden ihmisten kohtaamispaikka keskellä kauneinta Helsinkiä.

Sofia Helsinki Yhteystiedot

Yrityksen nimi: Helsinki Group Oy

Y-tunnus: 3120431-3

Verkkolaskuosoite: 003731204313

Operaattori: Maventa (003721291126)

Postiosoite: Sofiankatu 4 C, 00170 HELSINKI

Sofia Helsinki

Tapahtuma- ja tilavaraukset sekä tiedustelut

Joni Hinkkanen
+358 40 621 2009

joni.hinkkanen@sofiahelsinki.fi

Coworking-tiedustelut

Julia Petrishina
+358 40 143 8749

julia.petrishina@sofiahelsinki.fi

info@sofiahelsinki.fi

Sofia Ravintola

Aleksanterinkatu 28
Unioninkatu 27
p.+358 44 978 2893

Sofian henkilökunta

Mikko Leisti

Toimitusjohtaja
+358 400 640 090

mikko.leisti@sofiahelsinki.fi

 

Julia Petrishina

Membership manager
+358 40 143 8749

julia.petrishina@sofiahelsinki.fi

Joni Hinkkanen

Myyntipäällikkö

+358 40 621 2009

joni.hinkkanen@sofiahelsinki.fi

 

Tuuli Perez

Juhlasuunnittelu ja tilaisuudet
+358 41 527 8448

tuuli.perez@sofiahelsinki.fi

 

Katri Hyvärinen

Tuottaja
+358 44 504 6110

katri.hyvärinen@sofiahelsinki.fi

 

Hanna Arkio-dos Santos

Markkinointi ja viestintä
+358 40 834 5225

hanna.arkio@sofiahelsinki.fi

 

Aki Rautiainen

Keittiömestari
+358 50 371 7119

aki.rautiainen@sofiahelsinki.fi

Tinja Vanamo
+358 40 213 6013

tinja.vanamo@sofiahelsinki.fi